Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taktika na Malygose

27. 9. 2009

Fáze 1

Arcane breath
– dává 18850-2875 (normal), 28275 – 31725 (heroic) Arcane damage na vzdálenost 40 yardů před sebou. Zenechává na hráči debuff, který po 5s způsobí, že hráč vybuchne a způsobí 9425-10575 (normal), 18850-21150 (heroic) Arcane damage hráčům poblíž.

Arcane storm – do vzduchu vystřelí Arcane rakety, které zaútočí na náhodný počet hráčů za 9425-10575 Arcane damage.Malygos se otočí na hlavní cíl této ability, jakmile ji použije.

Vortex – Malygos vyletí do vzduchu a roztočí vír Arcane energie, který začne házet s raidem okolo a dává 2000 Arcane damage každou vteřinu po dobu 10s. Jakmile vír skončí každý bude upuštěn kolem středu plošiny a dostane damage z pádu do výše 10% maximálního života.http://ddp-guild.com/images/malygos.jpg

Power sparks – v pravidelných intervalech boje, se mezi sloupy objeví portál, z něj se spawne Power spark. Ta se začne pomalu pohybovat k Malygosovi a musí být zničena předtím, než se k němu dostane, jinak dostane Malygos dočasný buff, který mu zvýší damage o 50%. Když je Power spark zničena zanechá po sobě na zemi elektrické pole které zvyšuje damage o 50% tomu kdo v tom stojí. Je možné zabít několik Power Sparks na jedno místě – buff se stackuje. Během Vortexu se všechny Power sparks zastaví, ovšem jakmile začne raid padat zpět k zemi opět se dají do pohybu. Power sparks mohou být snared, rooted, stunned, incapacited atd. Death knighti mohou použít Death grip aby dostali několik Power sparks dohromady a zajistili tak DPS boost.

Enrage – Malygos jde do Enrage za 10 minut. Poté mu je zvýšena damage o 1000%. Tento čas zahrnuje všechny fáze – tzn musí být složen do 10 minut od začátku boje.

Fáze 2
Na 50% života přestane Malygos používat ability z Fáze 1 a vznese se do vzduchu. Všechny Power sparks které po něm zůstali ztratí jakýkoliv efekt.

Arcane Storm - do vzduchu vystřelí Arcane rakety, které zaútočí na náhodný počet hráčů za 9425-10575 Arcane damage.

Deep breath – dává 5000Arcane damage za sekundu na celý raid po dobu 5s. Dává nepravidelně. Před použitím se objeví varování „Malygos takes a deep breath“ (Malygos se zhluboka nadechuje). Tato abilita nemá efekt na hráče na disku.

Power overload – na zemi se objeví fialové „antimagické zóny“ které snižují veškerou magickou damage o 50% pro toho kdo zde stojí. Zóny se postupem času zmenšují – což nutí přemístit se do jiné. Jakmile se objeví „odkopnou“ všechny kteří jsou poblíž.

Nexus Lord
Nexus lordi se začnou objevovat na začátku druhé fáze. Stojí na létajících discích a klesají k zemi. Musejí být normálně tankováni – po smrti svůj disk odhodí k zemi – poté mohou melee classy pomocí disku vyletět a zaútočit na Scions of eternity.

Arcane Shock – dává 9425-10575 (normal), 16965 – 19035 (heroic) arcane damage na náhodného hráče.
Haste – zvýší pohyb, cast time, a attack speed o 100% po dobu 15s – dá se dispellnout.


Scion of Eternity
Objeví se na začátku Fáze 2. Stojí na létajících discích, které je dostávají mimo dosah melee class, které stojí na plošině. Nemají žádnou „aggro tabulku a pravidelně kouzlí Arcane Barrage na různé cíle. Jakmile některý zemře odhodí na zem disk, který umožní melee classám vyletět a zaútočit na ně.
-Arcane barrage – dává 14138 – 15862 (normal), 16965-19035 (heroic) Arcane damage na náhodného hráče

Fáze 3
Jakmile jsou všichni Nexus Lordi Scion of Ethernity mrtví Malygos otřese plošinou a začne fáze 3. Raid spadne na červené draky, kteří sep použijí na jeho zabití. Malygos přestane používat všechny ability z minulých 2 fází.

Arcane pulse – dává 28275-31725 Arcane damage každému v okruhu 30 yardů okolo Malygose
Static field – vytvoří modrý elektrický orb na náhodného hráče. Tento orb dává 9425-10575 Arcane damage za sekundu všem kteří jsou 30 yardů okolo.
Surge of power – Malygos označí náhodného hráče a dá warování, že se na něj zaměril. Poté na něj vystřelí paprsek dávající 12000 Arcane damage každé 1/2s po dobu 3s, stejně jako 5000 Arcane damage za sekundu každému kolem tohoto hráče po dobu 5s

Strategie

Fáze 1
Během první fáze je Malygos tankován uprostřed plošiny.
Malygosovy útoky jsou pomalé, ale dávají velkou damage. Pravidelně před sebe používá Arcane breath, který dává skoro 20 000 damage.

Z portálů začnou během boje vylézat Power sparks. Tyto portály se vždy objeví mezi 2 sloupy (z celkem 4) nacházejících se na severu, západě, východě a jihu plošiny. Power sparks se budou pomalu pohybovat k Malygosovi a v případě, že se k němu dostanou, Malygos  dostane Buff, který dramatický zvýší damage jeho příštího Arcane breath. Je důležité zabít je předtím než se k němu dostanou. Po zabití Power spark zůstane na zemi aura která zvyšuje damage o 50%. Tato aura se dá stackovat – je možné získat masivní damage boost navrstvením několika Power sparks na sebe.
Trik: Death knight může použít Death grip k přemístění Power spark. Je dobré předem si určit „pohřebište“ a zde je všechny pozabíjet. Poté co jsou na míste dá se na ně použít stun atd. aby zemřeli na „správném místě“

Malygos občas vzlétne a vytvoří Vortex (vír), který zvedne celý raid a bude dávat 2000 resistible Arcane damage každou sekundu po dobu 10s – celkem za 20 000 damage (v případě že nebylo nic rezistnuto). Jestliže měl Malygos buff z Power spark – ztratí ho. Během této fáze se mohou kouzlit pouze instant spells. Hunter může castit steady shot ale dostane pushback. Jakmile Vortex skonci raid dopadne doprostred plosiny a dostane damage z pádu až do výše 10% maximálního života. Jakmile Malygos začne vzlétávat všechny Power sparks se zastaví – ovšem hnedka jak raid začne padat opět se začnou pohybovat.

Poznámka: Jakmile Malygos bude mít 50% - pomalu vzlétne. Celou dobu je ovšem „targetable“ a může do něj jít damage

Fáze 2
Začíná na 50%
Malygos je během této fáze non targetable, ale do boje se zapojuje. Fáze končí jakmile jsou všichni addi zabiti.
Během této fáze dává na zem „anti-magic zóny“ - raid v nich musí stát. Redukují magic damage o 50%. Postupem času se zmenšují. Takže raid se musí přesunout do jiné.
Během této fáze bude Malygos castit Deep brath který dává okolo 4k damage za sekundu – pokud nestojíte v „anti-magic zóně“
Boj během této fáze probíhá následovně. V místnosti jsou NPC na discích. Jsou zde 2 typy mobů. Lords a Scions. Lords se budou pohybovat směrem k zemi ke skupině. A je potřeba je tankovat (non-tanka zabíjí na jednu ránu). Potom co zemřou upustí disk, na který se může hráč postavit, což mu dovolí létat a útočit na Scions, kteří se k zemi nepřiblíží.Je doporučeno nechat melee classy posbírat první disky a ranged až jako druzí. Při zabití Scions opět padne disk který dovolí zbytku DPS dostat se do vzduchu. Scions budou nepřetržitě castit Arcane blast na různé cíle (ať na disku nebo bez něj) – tuto damage zmírňuje „anti-magic zone“. Jestliže jste na disku nedostáváte damage od Malygose.
Potom co jsou všechny NPC po smrti. Je nutné dismountnout disky a připravit se na fázi 3.
http://halbsoharmlos.com/eqdkp/plugins/bosssuite/games/WoW/images/bosses/big/malygos.gif
Poznámka: Potom co jsou všechny Scions zabiti je zde malé časové okno než Malygos zničí podlahu. Je výhoda využít ho pro použítí veškeré DPS co raid má – zbytek boje pokračuje na dracích a tudíž už se nebudou dát ability použít. Při správném použití se dá Malygos snížit o 5-10% HP.

Fáze 3
Malygos zničí podlahu a raid spadne na draky.
Draci používají energii a combo pointy – stejně jako rougové. Combo pointy se dají získat používáním finishing moves. Některé addony tyto combo pointy neumí zobrazit – avšak není těžké počítat je z hlavy.
Během této fáze má Malygos 3 hlavní ability
Arcane puls – velmi nebezpečné AoE, které velmi rychle zabije kohokolik do 30 yardů od středu jeho hitboxu
Static field- náhodně targetující AoE abilita. Vykouzlí ji v okolí náhodného draka a šíří se ve vzdálenosti 30 yardů ve všech směrech.Dává damage over time a zabije to draka ze 100% cca za 10s.
Surge of Power – targetne náhodně 3 draky. Ten kdo je kontroluje uvidí velký nápis přes obrazovku . Malygos začne kouzlit 3s kouzlo. Jakmile ho dokouzlí dává velkou damage každé 0,5s po dobu 5s. Zabije to kohokoliv kdo si nedá aspoň po část DoTky Flame shield. (V 10man verzi není toto kouzlo tak silné.

Ability draků

Flame spike – Fire útok 943-1057, 1 combo point za 10 energy
Engulf in flames – finishing move který vyvolá DoTku za 1500 každé 3s. DoTka bude tikat podle počtu combo bodů – maximálně 22s, 50 energy – stackuje se.
Revivify- HoT na 10s za 500 /s, 1 combo point, 10 energy. Stackuje, max 5. každý drak ma svůj stack (když 2 hodí na jednoho budou na nem 2 odlišné stacky)
Life burst – veliký AoE heal který zvýší healing done o 50% - délka podle combo pointu. Maximálně 15k heal v dosahu 60yardu po dobu 25s, 50 energy
Flame shield-finishing move na ochranu draka. Redukuje veškerou damage o 80%, trvá 6s (při max combo pointech), 25 energy, 30s cooldown
Blazing speed – zvýšená flight speed o 500% na 8s, 0 energy, 30s cooldown

Jako trénink na ovladání draka a pochopení mechaniky může posloužit daily q Aces high – mob i drak mají stejné ability jako Malygos a drak v raidu.

Strategie:

všichni jdou nahoru i s Malygosem. Drží se na vzdálenost větší než 30yardu, ale v dosahu Flame spike. 3 draci by měli být healeři. Vycastí 5x HoT na sebe a potom life burst. Což bude healovat všechny draky v dosahu 60yardu o 25% jejich HP. Jestliže některý drak bude rychle ztrácet život (pomalu se přesunul z Static field nebo nepoužil Flame shield) můžou se HoT hodit na něj a potom opět Life burst. Dá se vykouzlit Life burst každých 7-8s. Se 3 healery to znamená, že každý drak bude healován o 25%HP každé 3s. V 10man verzi stačí 2 healy – mozna i 1.
-ostatní draci stackuji Engful flame, kouzlí Flame spike pro combo pointy, potom Engful flame (další stack) – stack roste donekonečna a je to jediná možnost jak Malygose zabít před enrage.
-jakmile je na skupinku draků vykouzlen Static field, každý se musí posunout stranou z dosanu. Takhle se vlastně bude raid točit kolem Malygose. Rychlost „oběhu“ ale nesmí být moc velká aby se raid nedostal moc rychle k prvnímu poli.
-jakýkoliv drak může být zasažen Surge of Power. Jakmile se objeví hláška je potřeba se ujisti že máte dost combo pointů a energie na vykouzlení Flame shield jakmile začne Malygos channelovat.

Vzhledem k metode používaní Shieldu, by se měli DPS draci ujistovat, ze vždy používají Engful Flames s 5 combo pointama – tím bude tikat Engful flames dlouho a da dost prostoru pro použití Shiledu a poté rychle obnovit Engful flames.
Všichni by měli také „předpokládat“, že nejmenší zásoba energie je 25. Nikdy byste neměli jít pod tuto hranici – pak budete mít vždy dost energie na Shield.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tinder Hack 2022

(belledrito, 7. 12. 2021 6:07)

https://www.crunchyroll.com/user/kooser

TINDER Out Of Likes Hack 2022

tinder gratuit, tinder gold gratuit, tinder gratuit astuce, tinder gratuit ou payant, tinder gold gratuit android, tinder gratuit match
tinder gold FREE 2022 AMAZING WOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW check

I am sorry, that has interfered... This situation is familiar To me. It is possible to discuss.

(ChestershamI, 4. 12. 2021 6:11)

What good interlocutors :)

Now all is clear, many thanks for the help in this question. How to me you to thank?

(Andrewgow, 30. 11. 2021 1:56)

It is a pity, that I can not participate in discussion now. It is not enough information. But this theme me very much interests.

Big Amazon Sale - Up to 35% 2021

(PhillipSor, 26. 11. 2021 21:36)

Big Amazon Upcoming Sale 2021
https://is.gd/Xe67Nn

In it something is. Clearly, I thank for the information.

(Anthonynit, 26. 11. 2021 10:36)

In it something is. Now all became clear, many thanks for an explanation.

I consider, that you commit an error. I can prove it.

(AlbertZerry, 23. 11. 2021 0:46)

It is a pity, that now I can not express - there is no free time. But I will return - I will necessarily write that I think on this question.

гидра

(JamesThore, 20. 11. 2021 10:19)

HYDRA - крупнейшая в России торговая сеть.
Большая скорость, анонимность + обход блоков.
Зеркала:
hydra тор: https://hydraruzxpsnew4af.top
hydra hydraruzxpnew4af: https://hydraruzxpsnew4af.xyz
hydraruzxpnew4af onion: https://xn--hdraruxzpnew4af-n35h.com
hydraruzxpnew4af union: https://hydraruzspsnew4af.com
hydraruzxpnew4af: https://xn--hdraruxzpnew4af-n35h.com

beijing cbd

(AnthonyVog, 18. 11. 2021 8:12)

They were also super smooth sometimes the THC prerolls I get at the dispensary are kind of harsh and these were mild and enjoyable. https://saint-lazarus.org

Hello

(DIPIETRO0094, 17. 11. 2021 14:10)

Excellent site https://evo-electro.ru

Доступный мостбет онлайн

(ArisoLymn, 10. 11. 2021 21:17)

мостбет вывод средств https://mostbet-wy6.xyz

узнай как отличить настоящий hqd от опасной подделки

(Mashagog, 28. 10. 2021 23:23)

электронная сигарета в северодвинске - https://hqd.wiki

iPhone 12 Sweepstakes 2022

(belledrito, 27. 10. 2021 13:51)

https://www.intensedebate.com/people/iphone13free

iPhone 11 PRO MAX In Free 2022

how soon do oral steroids work

(TCMark, 25. 10. 2021 9:44)

Oral steroids provide an extremely fast acting steroidal hormone that often packs a punch, unlike its injectable counterparts. While very useful, in most cases orals are not what we will consider...

https://mymedicards.com/ - how prednisone oral works

Внимание бонусы Устранение сайтов конкурента спамные базы

(AndreyVlasov, 16. 10. 2021 20:34)


Доброго утра!
Делаем прекрасное предложение: лучшие прогоны "убийцы" для сайтов ваших конкурентов. Всего от 2000 руб.
- 100% эффект. Онлайн-сайты точно "умрут".
- Наибольшее количество негативных фитбеков.
- Собрана специфическая база - выжимка самых "смертельных" площадок из 10 млн. ресурсов (вирусных, спамных, порно и тому подобных). Это работает безотказно.
- Прогон выполняется сразу с четырех серверов.
- Непрерывный спам токсичных ссылок на официальный email.
- Выполнение на протяжении 40-240 часов. Растянем сколько угодно по времени.
- Прогон с запрещёнными ключевыми фразами.
- При двух прогонах - выгодные бонусы.

Стоимость услуги 80$
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @xrumers
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36


Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

intel usb video camera iii

(LouisRew, 8. 10. 2021 19:07)

skdrlbsdjk37909453

high definition audio device driver windows 10 32 bit downloaddownload ben 10 ultimate alien game for pc highly compresseddownload windows 10 home 32 bit freewindows version 1607 download freemechwarrior 4 download windows 10 freeacoustica mp3 audio mixer free download for pcgoogle cast extension download for windows 10download microsoft office 2019 free for windows 10windows 10 home genuine free downloadeset smart security 5 descargar gratis free download
https://bit.ly/3fTGxyL
https://bit.ly/3xIP3H3
https://bit.ly/3iBStab
https://bit.ly/3s7kRUA
https://bit.ly/3CEqcHX

lexmark x4580 driver download windows 7 free
windows 9 software free download free
download yahoo windows 10
lexmark xm1246
download free sap software for pc

20 lightning fast ways that work

(KennethFag, 28. 9. 2021 3:03)


Дорогой друг!Не нажимай спам!Возможно твоему сайту нужна помощь.Посмотри что я тебе прислал-заказывал на Kwork,работы стоят своих денег.
https://kwork.ru/information-bases/16612787/usluga-vklyuchaet-v-sebya-parsing-ps-google-yandex-bing-yahoo?ref=524595

XXX Porn Tube

(MiltonDoosy, 25. 9. 2021 17:24)

XXX Home Free XXX Porn
XXX Free Porn Tube
XXX Japan Porn Free Japan Porn
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
XXXhome Porn Tube Video
XXXChina Porn Tube
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
Japan Porn Video XXX Japan Porn Tube
https://cn.xxxcomvideo.com
https://zh.xxxwww1.com

Binance

(LeslieLof, 24. 9. 2021 6:57)

Дорогой друг!Не нажимай спам!Возможно твоему сайту нужна помощь.Посмотри что я тебе прислал-заказывал на Kwork,работы стоят своих денег.
https://kwork.ru/keywords/16692000/sya-parsing-base-exel-email-phone-social-networks?ref=524595

Always favorable prices for services such asmassage happy ending in New Yourk

(Craighat, 21. 9. 2021 21:53)

https://thai.manhattan-massage.com/ - thai massage manhattan
Wish you feel memorable emotions ? Tired of work ? How about to have a rest and massage ? We invite you to visit massage salon in West Village.

Where can be ordered Thai massage in salons Midwood.

Massage periosteal performed masseurs
, their possibly meet by coming to our club . Girls are attractive slim figures and appearance . You always have the opportunity experience for yourself aesthetic satisfaction, just looking at them.

Our salon works around the clock .
Running massage Thai without intimate actions , what make it safe. Spa in Clinton Hill comply with rules hygiene , use disposable personal items .In the cabin vibration massage you acquire not so much massage but also opportunity relax to body and to soul.
Also our staff store your personal privacy: on the matter what way in particular you prefer to spend free time, not will know no person.
Massage in spa Windsor Terrace possibly attend people from 21 years. By calling to the salon by phone, you can sign up for necessary day and time . Spa Salon with great pleasure will welcome you.

mag och tarm läkare stockholm

(mag och tarm läkare stockholm, 17. 9. 2021 2:54)


Howdy just wanted to give you a quick heads up. The text in your post seem to be running off the screen in Opera. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with web browser compatibility but I thought I'd post to let you know. The layout look great though! Hope you get the issue resolved soon. Many thanks mag och tarm läkare stockholm distco.teswomango.com/map3.php


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »